BanerSite
BanerSite
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
Previous Next Play Pause
BanerSite 1 2 3 4 5 6 7 8 9

کارگاه آموزشی مبارزه با پول شویی

قابل توجه مديران محترم موسسات تجاری،تولیدی وخدماتی

برگزاري كارگاههاي آموزش يك روزه مبارزه با پول شويي در دو سطح مقدماتي و پيشرفته

ويژه كاركنان و مديران ، امكان برگزاي كارگاه آموزشي در سراسر كشور

مدرس: دكتر اكبر صفدري دكتراي بانكداري از دانشگاه مارمارا- استانبول تركيه با سابقه برگزاری بیش از 260 کارگاه آموزش مبارزه با پولشویی و مولف 7 کتاب در زمینه مبارزه با پولشویی دارای مدرك رسمي مدرس مبارزه با پول شويي از بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان ملل

 اطلاعات تماس:

همراه :09100733153

پست الکترونیک:           info@drsafdari.net این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید              info@drsafdari.ir

  • جزوه درس اصول تنظیم و کنترل بودجه دولتی
  • جزوه درس اصول حسابرسی 2
  • جزوه درس مدیریت تولید
  • توسعه اقتصادی

 

این جزوه برای اولین بار جهت تدریس درس اصول تنظیم و کنترل بودجه دولتی در دانشگاه آزاد واحد کرج برای نیمسال اول تحصیلی 91 - 92 توسط من آماده شد که میتواند مورد استفاده دانشجویان رشته های حسابداری- مدیریت بازرگانی- علوم بانکی و اقتصاد قرار گیرد میتوانید جزوه فوق را از لینک زیر دانلود نمائید.

 

لینک دانلود جزوه جدید

 

ادامه مطلب

 

این جزوه برای اولین بار جهت تدریس درس اصول حسابرسی 2در دانشگاه آزاد واحد کرج برای نیمسال دوم تحصیلی 91 - 92   آماده شد که میتواند مورد استفاده دانشجویان رشته های حسابداری- مدیریت بازرگانی- علوم بانکی و اقتصاد قرار گیرد میتوانید جزوه فوق را از لینک زیر دانلود نمائید.

 

لینک دانلود جزوه جدید 

ادامه مطلب

 

این جزوه برای اولین بار جهت تدریس درس مدیریت تولید در دانشگاه جامع علمی کاربردی سیمان آبیک در نیمسال دوم سال تحصیلی 91-92 آماده شد که میتواند مورد استفاده دانشجویان رشته های حسابداری- مدیریت بازرگانی- علوم بانکی و اقتصاد قرار گیرد میتوانید جزوه فوق را از لینک زیر دانلود نمائید.

 

لینک دانلود جزوه جدید

ادامه مطلب

این جزوه برای اولین بار جهت تدریس درس توسعه اقتصادی و برنامه ریزی در دانشگاه آزاد واحد کرج برای نیمسال اول تحصیلی 93 - 94 توسط من آماده شد که میتواند مورد استفاده دانشجویان رشته های حسابداری- مدیریت بازرگانی- علوم بانکی و اقتصاد قرار گیرد میتوانید جزوه فوق را از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود جزوه جدید

ادامه مطلب

شماره تماس:

09100733153

ایمیل آدرس:

info@drsafdari.ir

کنوانسیون مبارزه با رشوه در معاملات تجاری بین المللی برای پیشگیری از پول شویی OECD

اولویت دادن به مبارزه با جرائم اقتصادی مانند فساد و تقلب مالیاتی اصول حاکمیت شرکتی و کار خود را در مالکیت سودمند از ارتباط مستقیم به FATF.OECD همچنان به نزدیک بررسی رابطه بین رشوه بین المللی و پول شویی است.کنوانسیون OECD در مبارزه با رشوه خواری مقامات دولتی خارجی در معاملات تجاری بین المللی (و مربوط به 1997 اصلاح توصیه)، نیاز به دولت های امضا کننده را به اتخاذ اقدامات برای مقابله با پول شویی حاصل از رشوه خواری از سوی مقامات دولتی خارجی است.

 این کنوانسیون ایجاد یک سیستم بازبینی تا اطمینان حاصل شود که امضا کنندگان آن به طور موثر اجرای OECD ضد رشوه خواری ابزار. بخشی از این فرایند شامل بررسی اثر ضد پولشویی (AML) رژیم آن را به عنوان رشوه بین المللی شامل است. کمیته OECD در امور مالی (CFA) با FATF از سال 1998 کار کرده است به منظور بهبود همکاری های بین المللی و داخلی بین مقامات مالیاتی و AML به عنوان راهی برای افزایش توانایی دولت ها برای مبارزه با این فعالیت ها است.

 

 کارشناسان OECD و FATF سهم کشورهای عضو و ناظر به تجربه در مورد چگونگی این فعالیت آنها مبارزه و نظرسنجی کشور تولید شده اند که نشان می دهد اگر و چگونه اطلاعات را می توان بین مسئولین مالیاتی و AML رد و بدل شده است.